Firmamız Hakkında

Trabzon ilimizin yomra ilçesinde 1992 yılında üretime açılan yaşçay işleme fabrikamız ortakların hisse bölümü sonucu 2011 Yılında şirketimiz bünyesine katılmıştır.
Tesislerimizde Günlük 110 TON yaş Yaprak işlenmektedir, Yakın yörelerimizin ve özellikle çatak bölgesinin kaliteli çayları özenle işlenmekte ve Entegre tesislerimizde paketlenmektedir.
işletmemiz türk gıda kodeksine uygun olarak, Rainforest Alliance (Yağmur Ormanları Birliği), OHSAS 18001:2007,HACCP 22000:2005, ISO 14001: 2004 ve ISO 9001-2008 kalite standartlarında üretimini gerçekleştirmektedir, gıda mühendisi ve sorumlu yöneticilerce üretim aşamalarımız sürekli kontrol edilmektedir.
Şirketimiz önce insan ilkesiyle hareket etmekte, % 100 doğal türk çayı işlenmekte ve sağlıklı, hijyen kurallarına azami özen gösteren, Çevreye ve doğaya duyarlı üretimiyle, bölgemiz için ayrıca önemli bir katma değer Sağlamaktadır.
Fabrikamız görülen lüzum üzerine 2017 yılı ilk aylarında Trabzon ili Sürmene ilçesine taşınmıştır.
Şirketimizin merkezi Köprübaşı yolu üzeri 2.km Sürmene adresinde bulunan yaşçay fabrikamızdır, ödenmiş sermayesi 2.000.000,00TL. Trabzon ticaret ve sanayi odası, trabzon ticaret borsası ve çaysiad üyesidir.

Vizyonumuz
Çay sektöründe performansına özenilen, insan,çevre ve yaşam değerlerine saygılı, saygın bir şirket olmaktır.
Misyonumuz
Yenilikçi uygulamalarla sektörümüzü yönlendirmek ve ülkenin çay sektöründe etkin bir yer almak.
Değerlerimiz,

Dürüst, şeffaf ve etik,
İnsana saygılı,
Çevreye duyarlı,
Yaratıcı ve yenilikçi,
Müşteri odaklı,
Çalışanlarının gelişimini destekleyen,
Takım çalışmasına önem veren.
ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Üretim Tesisimizde; çevre ile ilgili tabi olduğumuz yasal düzenlemeler ve diğer yükümlülükleri yerine getirerek, çevre konusunda eğitimlerle personelimizi bilinçlendirerek, çevre sağlığını ve güvenliğini korumayı, çevre kirliliğini önlemeyi ve geri dönüşümü sağlamayı taahhüt ederiz.

KALİTE VE ISO 22000 POLİTİKAMIZ

Tesisimizde üretilen çayların; sağlıklı, hijyenik, güvenilir ve kaliteli bir ürün olmasını sağlayarak, müşterilerimizin sağlığını korumak, en yüksek ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini sağlamayı temel ilke olarak benimsemiştir.

Bu ilke doğrultusunda; müşteri isteklerini de göz önünde tutarak, standartlara ve yasal mevzuata uygun güvenli çay üretmeyi kendine amaç edinmiştir.

Bu amaca ulaşmak için; personellerimize eğitim vererek sürekli geliştirmeyi, tedarikçilerimizle karşılıklı güven ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde; birlikte sürekli gelişmeyi hedeflemiştir.

T.C. ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI TARAFINDAN RUTİN OLARAK DENETLENMEKTEDİR.