ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

Ürünlerimizi www.bizeikicay.com sitemizde daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Ürün Açıklamaları : 1000Gr silindir teneke kutuda, İlk Hasat çaylarından özel imalat. adeta büyüleneceksiniz.

 

Ürün Açıklamaları :Ülkemizin en yüksek çay yetiştirilen 3 bölgesinden 1 tanesinin çayı. Yoğun ve buruk bir lezzet arayanlar için.


 

Ürün Açıklamaları : Zigana dağlarından karın suyunu en çok çeken çaylar, İlk hasat Ziganoy çaylarını mutlaka denemelisiniz.


Ürün Açıklamaları :Araklı ve Sürmene İlçelerimizin dağlarında yetişen organik bir bitki ile Siyah Çayın Mükemmel uyumu. Sağlık içinde tavsiye ediliyor.


Ürün Açıklamaları : Alışamadığınız Yeşil Çay tatlarını unutun, Yumuşak içimli elle toplanan çaylardan üretildi, beyaz çayı filizlerin üzerinde kurutuldu.


Ürün Açıklamaları : Bütün ve kıvrık yaprak el yapımı Siyah Çay, Çay tadlarını unutun, Buruk içimli elle toplanan çaylardan üretildi, beyaz çayı filizlerin üzerinde kurutuldu.


Ürün Açıklamaları :500 ve 1000Gr Ambalajda, Kuzey yıldızı hep belli bir yerdedir, gece kuzeye döner buluruz onu, kuzey yıldızı çayımızda hep aynı lezzettedir.


Ürün Açıklamaları : Çay imalatında taze yapraklar yaş elekte önce dökülür, eleğin altından alınıp ayrı fermante edilip, ayrı fırında kurutulup, ayrı elekten 2 numara olarak alınmıştır.


Ürün Açıklamaları :Yeniay bölgesi sürmene ilçemizin en güzel çay yetiştirilen bölgesidir, yumuşak ama dolgun bir çay isteyene tavsiyemizdir.


Ürün Açıklamaları :500Gr Yeşilçay özel muhafazalı ambalajıyla çayınızı ilk günkü tazeliğiyle size sunuyor.


Ürün Açıklamaları : Beyaz Çayımız 2 çeşit üretilmektedir, Mayıs ayı gelmeden, büyük boy filizlerden üretilen Erken hasat ve normal zamanlarda üretilen Beyaz çay.


 

 

Ürün Açıklamaları : Bergamot aromasının nefis kokusunu doyasıya yaşamak için. 500Gr Karton kutuda.